بهترین اندروید باکس کدام است؟ مدل، برند و مشخصات بهترین اندروید باکس

در این مطلب سعی می کنیم بهترین اندروید باکس برای شما را معرفی کنیم. ما در اینجا فرض می کنیم با اندروید باکس آشنایی خوبی دارید. اگر فکر می کنید هنوز با قابلیت های اندروید باکس ها کاملا آشنا نیستید پیشنهاد می کنم مطلبی از مجله نت باکس با عنوان اندروید باکس چیست را بخوانید.

فهرست مطالب

ابتدا باید مشخص کنیم منظورمان از بهترین چیست؟ از چه نظر؟ ارزان ترین اندروید باکس، بهترین اندروید باکس است؟ اندروید باکس با قوی ترین سخت افزار، بهترین اندروید باکس است؟ شنیده اید که «هر چه پول بدهی آش میخوری؟» پس گران ترین اندروید باکس، بهترین اندروید باکس خواهد بود؟

هیچ کدام لزوما درست نیست!

بهترین اندروید باکس کدام است
بهترین اندروید باکس کدام است

اینکه چه کاربری از اندروید باکس استفاده می کند خیلی اهمیت دارد. بهترین اندروید باکس برای استفاده من و بهترین اندروید باکس برای استفاده پدرم یکسان نیستند!

پس توجه داشته باشید که در ادامه قرار است بهترین اندروید باکس ها را نسبت به کاربرد و نحوه استفاده آن ها، از نظر کاربران و همچنین از نظر و دیدگاه وبسایت های معتبر مشخص کنم و در نهایت پیشنهاد خود را هم مطرح میکنم.

بهترین اندروید باکس از نظر کاربران

یکی از اصلی ترین معیار های ما برای انتخاب هر محصول استفاده از نظرات کسانی است که تجربه استفاده از آن محصول را دارند. زیرا این نظرات از زاویه دید افراد مختلف با نیاز های متفاوت و انتظارات کم و زیاد جمع آوری شده است. تمام عوامل و فاکتور های مهم در خرید بهترین اندروید باکس، توسط کاربران در نظر گرفته شده و با بررسی این نظرات تا حد زیادی می توان بهترین اندروید باکس را تشخیص داد. اما این نظرات را کجا می تواند دید؟ این نظرات معمولا در وبسایت هایی وجود دارد که کاربران، اندروید باکس خود را از ان وبسایت خریداری کرده اند. در ادامه این وبسایت ها را لیست می کنیم:

نظرات کاربران اندروید باکس نت باکس مدل موبو ادیشن در فروشگاه های اینترنتی مختلف:

اندروید باکس نت باکس مدل موبو ادیشن

اندروید باکس نت باکس مدل موبو ادیشن

بررسی محصول

نظرات کاربران اندروید باکس نت باکس مدل شاین اس در فروشگاه های اینترنتی مختلف:

اندروید باکس نت باکس مدل شاین اس

اندروید باکس نت باکس مدل شاین اس

بررسی محصول

نظرات کاربران اندروید باکس نت باکس مدل پرایم در فروشگاه های اینترنتی مختلف:

اندروید باکس نت باکس مدل پرایم

اندروید باکس نت باکس مدل پرایم

بررسی محصول

بهترین اندروید باکس از نگاه موبونیوز

مهدی شجاری با نگاهی دقیق به محصولات تکنولوژی از جمله موبایل، لپتاپ، اندروید باکس ها، گجت های مختلف الکترونیکی و لوازم جانبی، همواره نقش موثری در آگاهی خریداران حوزه تکنولوژی ایفا کرده است. در لینک زیر می توانید نتیجه بررسی های مهدی شجاری و موبونیوز برای انتخاب بهترین اندروید باکس را مطالعه کنید.

بهترین اندروید باکس بازار؛ راهنمای خرید + معرفی بهترین مدل ها از موبونیوز

اندروید باکس نت باکس مدل موبو ادیشن

اندروید باکس نت باکس مدل موبو ادیشن

بررسی محصول

بهترین اندروید باکس از نگاه زومیت

زومیت به عنوان یکی از معتبر ترین رسانه های خبری و پایگاه اطلاعاتی خوب برای خرید محصولات تکنولوژی، تعدادی از بهترین اندروید باکس های موجود در بازار ایران را معرفی کرده است که در لینک زیر می توانید آنها را بررسی کنید.

بهترین اندروید باکس‌ های بازار ایران [آبان ۱۴۰۲] از رسانه زومیت.

خوشبختانه تعداد قابل توجهی از لیست بهترین اندروید باکس ها از برند نت باکس هستند.

بهترین اندروید باکس از نگاه دیجیاتو

دیجیاتو را می شناسید؟ یکی از بهترین رسانه های خبری در حوزه تکنولوژی است که به بررسی محصولات مختلف این حوزه می پردازد. در وبسایت دیجیاتو بررسی جامعی برای انتخاب بهترین اندروید باکس وجود ندارد اما اگر جستجوی ساده ای کنید با این مقاله روبرو می شوید:

بررسی نت‌باکس Shine S: بهترین اندروید باکس ایرانی

اندروید باکس نت باکس مدل شاین اس

اندروید باکس نت باکس مدل شاین اس

بررسی محصول

بهترین اندروید باکس از نگاه تکنولایف

فروشگاه تکنولایف در بلاگ خود به بررسی و معرفی بهترین اندروید باکس ها می پردازد. بهترین اندروید باکس بازار کدام است؟

همچنین اگر پر فروش ترین اندروید باکس های موجود در فروشگاه تکنولایف را لیست کنیم می توانیم بهترین ها را تا حدی مشخص کنیم.

نت باکس مدتهاست که توانسته با مدل های مختلف از بهترین اندروید باکس های خود، جز پرفروش ترین اندروید باکس های این فروشگاه باشد.

بهترین اندروید باکس از نگاه دیجی کالا 

در وبسایت دیجی کالا بر اساس میزان فروش کالاها و همچنین نظرات کاربران، مقاله ای با عنوان راهنمای جامع خرید اندروید باکس وجود دارد که بهترین اندروید باکس ها را مشخص کرده است. البته در نظر بگیرید که معیار های انتخاب بهترین اندروید باکس در این مقاله ممکن است با معیار های شما کمی متفاوت باشد و بهترین اندروید باکس برای شما لزوما در این مقاله معرفی نشده باشد! برای اینکه اطلاعات دقیق تر و بروز تری از بهترین اندروید باکس در دیجی کالا داشته باشید بهتر است از لیست پرفروش ترین اندروید باکس های دیجیکالا هم استفاده کنید و آن را بررسی کنید.

بهترین اندروید باکس از نظر کاربران نی نی سایت

نی نی سایت یک وبسایت تبادل نظر کاربران است. می توانید یک موضوع یا سوال خاص را مطرح کنید و با دیگران به تبادل نظر بپردازید. البته گاهی ممکن است به جواب های درستی نرسید! اما دو لینک در وبسایت نی نی سایت وجود دارد که در آن به تبادل نظر در مورد بهترین اندروید باکس پرداخته شده است. می توانید این تبادل نظر ها را بخوانید و از نظرات دیگران هم مطلع شوید.

اندروید باکس | تبادل نظر

خرید اندروید باکس به جای تلویزیون جدید

بهترین اندروید باکس نت باکس

نت باکس به عنوان یکی از عرضه کنندگان اندروید باکس در بازار ایران توانسته سهم خوبی از بازار اندروید باکس را از آن خود کند و رضایت نسبتا خوبی را در بین کاربران ایجاد کرده است. با توجه به اینکه نت باکس طی سالیان اخیر مدل های مختلفی از اندروید باکس را وارد بازار کرده است، اگر قصد خرید یکی از اندروید باکس های برند نت باکس را داشته باشیم، بهترین مدل کدام است؟

نت باکس برای تمام اندروید باکس های خود از یک رابط کاربری اختصاصی استفاده می کند. به همین دلیل اندروید باکس های نت باکس از نظر نرم افزاری تفاوت های اندکی باهم دارند. ترتیب بروزرسانی های نت باکس معمولا از جدیدترین به قدیمی ترین مدل خواهد بود. به این معنی که جدید ترین اندروید باکس نت باکس، سریع تر از دیگر مدل ها بروزرسانی های جدید را دریافت می کند. دلیل این موضوع ورژن سیستم عامل است. اندروید باکس های نت باکس که به تازگی عرضه شده اند از جدیدترین ورژن سیستم عامل برخوردار هستند. بنابراین می توان گفت بهترین اندروید باکس نت باکس از نظر نرم افزاری، جدیدترین اندروید باکس نت باکس یعنی مدل موبو ادیشن است. برای بررسی بیشتر اندروید باکس های نت باکس پیشنهاد میکنم مقاله «بهترین اندروید باکس نت باکس کدام است؟» را بخوانید.

بهترین اندروید باکس در ایران

وقتی در مورد اندروید باکس و اتصال به تلویزیون در بستر اینترنت صحبت می‌کنیم، شرایط خاص جامعه را نیز باید در نظر گرفت. متاسفانه با توجه به شرایط تحریم امکان دسترسی به اپ‌هایی مانند نت‌فلیکس، پلی استور و … بر روی تلویزیون امکان‌پذیر نیست. بهترین اندروید باکس، دستگاهی است که راه‌حل‌های جایگزین و بهینه برای حل این مسائل داشته باشد.

با مطالعه لینک های بالا و نظرات کاربران ایرانی و همچنین در نظر گرفتن نیاز های خود قطعا انتخاب بهترین اندروید باکس در ایران کار سختی نخواهد بود.

دقت کنید که در این زمینه بهترین اندروید باکس، مدلی از ان است که استور و سرویس های اختصاصی داشته باشد که برای کاربران در ایران بهینه سازی شده باشد. کدام مدل اندروید باکس این شرایط را دارد؟

اندروید باکس نت باکس مدل موبو ادیشن

اندروید باکس نت باکس مدل موبو ادیشن

بررسی محصول

بهترین اندروید باکس در خارج از ایران

برای پیدا کردن بهترین اندروید باکس ها در خارج از ایران راه های زیادی دارید. یکی از این راه ها بررسی اندروید باکس های مختلف در وبسایت های معتبر خارجی است. مانند:

Best Android box of 2024

Best Google and Android TV boxes in 2024

Best streaming devices in 2024

قطعا نمی توان ادعا کرد که نت باکس بهترین اندروید باکس برای استفاده در خارج از ایران را عرضه می کند! این چنین نیست زیرا هدف نت باکس استفاده از اندروید باکس های آن در ایران است.

اما آیا برای استفاده از اندروید باکس های نت باکس در خارج از ایران محدودیتی داریم؟

یکی از تفریحات کاربران نت باکس استفاده از اندروید باکس های نت باکس در سفر است! این مطلب از سایت کجارو به استفاده از اندروید باکس در سفر پرداخته است.

بهترین اندروید باکس برای تلویزیون

به طور کلی برای استفاده از اندروید باکس باید از یک نمایشگر مانند تلویزیون استفاده کرد. زیرا خود اندروید باکس صفحه نمایش ندارد. بهترین اندروید باکس از این لحاظ، اندروید باکسی است که بتوان آن را به راحتی به هر نوع نمایشگر و تلویزیونی وصل کرد. همانطور که در مقاله نصب و راه اندازی اندروید باکس به طور مفصل گفته ایم، نحوه اتصال اندروید باکس ها معمولا از طریق یک کابل HDMI است. تمامی اندروید باکس های نت باکس درگاه HDMI دارند و می توانید آن ها را به هر نمایشگر یا تلویزیونی که درگاه HDMI دارد وصل کنید. حتی برای تلویزیون های قدیمی تر که HDMI ندارند هم یک درگاه AV روی اندروید باکس های نت باکس در نظر گرفته شده است.

بهترین اندروید باکس برای تلویزیون ال جی یا سامسونگ

تلویزیون های ال جی دارای سیستم عامل webOS و تلویزیون های سامسونگ دارای سیستم عامل Tizen هستند. اغلب برنامه ها و اپلیکیشن هایی که مورد استفاده قرار می گیرند ابتدا ورژن اندروید خود را عرضه می کنند. به همین دلیل وصل کردن یک اندروید باکس به تلویزیون های ال جی و سامسونگ منطقی به نظر می آید. زیرا سیستم عاملی که از این به بعد با آن سر و کار دارید اندروید است. پیشنهاد می کنیم که مطمئن شوید اندروید باکس دارای اندروید TV باشد تا کار کردن با آن روی تلویزیون راحت باشد. بهترین اندروید باکس های موجود در بازار ایران برای وصل کردن به تلویزیون های ال جی و سامسونگ، اندروید باکس های با اندروید تی وی هستند. اندروید باکس های Shine S و Prime با توجه به نیاز کاربر تلویزیونی بهینه سازی شده اند و بهترین اندروید باکس برای تلویزیون ال جی و سامسونگ هستند.

اندروید باکس نت باکس مدل Shine S

نت باکس shine s
نت باکس shine s

برای دیدن ویدیوی بررسی نت باکس شاین اس، مشخصات، محتویات جعبه، سوالات متداول و نظرات کاربران این محصول می توانید به صفحه اختصاصی این محصول مراجعه کنید.

اندروید باکس نت باکس مدل شاین اس

اندروید باکس نت باکس مدل شاین اس

بررسی محصول

اندروید باکس نت باکس مدل Prime

اندروید باکس نت باکس مدل پرایم و ریموت کنترل - نمای روبرو
اندروید باکس نت باکس مدل پرایم و ریموت کنترل – نمای روبرو

برای دیدن ویدیوی بررسی نت باکس پرایم، مشخصات، محتویات جعبه، سوالات متداول و نظرات کاربران این محصول می توانید به صفحه اختصاصی این محصول مراجعه کنید.

اندروید باکس نت باکس مدل پرایم

اندروید باکس نت باکس مدل پرایم

بررسی محصول

بهترین اندروید باکس برای تلویزیون های ایرانی مانند اسنوا و ایکس ویژن و جی پلاس

با اینکه این تلویزیون ها همگی ادعای هوشمند بودن با اندروید تی وی دارند اما حتما در استفاده از آن ها به مشکلاتی هم برخورد خواهید کرد. در نصب و اجرای اپلیکیشن ها، بروزرسانی ها، رابط کاربری و … . اما می توان گفت از بخش زیادی از اندروید باکس های موجود در بازار بهتر عمل می کنند. بنابراین برای اتصال یک اندروید باکس به این تلویزیون ها، حتما باید بهترین اندروید باکس را انتخاب کنید و نه هر اندروید باکسی!

اندروید باکس نت باکس مدل موبو ادیشن

اندروید باکس نت باکس مدل موبو ادیشن

بررسی محصول

تنها اندروید باکسی که قابلیت های اختصاصی و ویژه ای دارد که در این تلویزیون ها یافت نمی شود، از برند نت باکس است. قابلیت هایی که می توانید در این مقاله آنها را بررسی کنید: سرویس های اختصاصی اندروید باکس نت باکس که باید بشناسید

بهترین اندروید باکس برای تلویزیون های خارجی اندرویدی مانند سونی و شیائومی

این تلویزیون ها معمولا دارای سیستم عامل اندروید تی وی هستند و چه عالی! شاید فکر کنید دیگر نیازی به اندروید باکس ندارید. اما بستگی دارد! آیا برای نصب اپلیکیشن از گوگل پلی استور راحت هستید؟ آیا دیدن فیلم و سریال برایتان هزینه دارد؟ نت استور، فیلم لند، موزیک لند و کانال که و اپلیکیشن های اختصاصی نت باکس هستند حتما تجربه بهتری ارائه خواهند داد. پس به قطعیت می توان گفت اگر برای تلویزیون سونی و شیائومی نیاز به اندروید باکس داشته باشید، بهترین اندروید باکس برای این تلویزیون ها از برند نت باکس است.

بهترین اندروید باکس برای هوشمند کردن تلویزیون

پیشنهاد ما جدیدترین مدل نت باکس در زمانی است که این مطلب را می خوانید. در حال حاضر جدیدترین مدل نت باکس و بهترین اندروید باکس آن، مدل SHINE S است.

اما در نهایت انتخاب با شماست. در مقاله « ۸ روش تبدیل تلویزیون معمولی به هوشمند | هوشمندسازهای تلویزیون » تمام راه هایی که می توان تلویزیون را هوشمند کرد و همچنین بهترین اندروید باکس برای تلویزیون هوشمند را مشخص کرده ایم.

بهترین اندروید باکس برای فیلم دیدن

اگر به دنبال بهترین اندروید باکس برای فیلم دیدن روی تلویزیون هستید باید به چند نکته خیلی دقت داشته باشید. اول تنوع برنامه‌های قابل نصب از جمله سرویس‌های استریم فیلم و سریال مانند نتفلیکس، فیلیمو، نماوا و … روی تلویزیون است. مورد دوم شناخت بهترین اپلیکیشن‌های پخش فرمت‌های رسانه ویدیویی روی تلویزیون و سوم قابلیت اندروید باکس در پخش تصویر با کیفیت است. اما موارد دیگری نیز وجود دارد که به شما در انتخاب مناسب‌ترین و بهترین اندروید باکس برای تماشای فیلم روی تلویزیون کمک خواهد کرد. در یک مقاله، مفصل به این موضوع پرداخته ایم: بهترین اندروید باکس برای فیلم دیدن

اندروید باکس نت باکس مدل موبو ادیشن

اندروید باکس نت باکس مدل موبو ادیشن

بررسی محصول

بهترین اندروید باکس برای تماشای فیلم و سریال های ایرانی

فیلم و سریال ایرانی را از چه طریقی می بینید؟ فیلیمو؟ نماوا؟ فیلم نت؟ اگر اندروید باکس مورد نظر شما، اجازه نصب و اجرای اپلیکیشن های این چنینی را می دهد و شما به راحتی می توانید محتوای دلخواه خود را از بین انبوه محتواها پیدا کنید، پس بهترین اندروید باکس پیدا کرده اید.

نت باکس تمام تلاش خود جهت هماهنگی هرچه بیشتر با پلتفرم های فیلیمو، نماوا، فیلم نت و سایر برنامه های مشابه می کند تا بتواند بهترین تجربه ممکن از تماشای فیلم و سریال ایرانی روی تلویزیون را به کاربران خود ارائه کند.

با نت باکس می توانید نصب راحت و بی دردسر این برنامه ها روی تلویزیون را انجام دهید. البته سایر اندروید باکس ها هم اجازه نصب این برنامه ها را می دهند اما همانطور که در تصویر زیر می بینید رابط کاربری نت باکس تفاوت زیادی ایجاد کرده است و به همین دلیل اندروید باکس نت باکس بهترین اندروید باکس برای تماشای فیلم و سریال های ایرانی است.

تماشای فیلم و سریال روی اندروید باکس
تماشای فیلم و سریال روی اندروید باکس

بهترین اندروید باکس برای تماشای فیلم و سریال های خارجی

به جرات می‌توان گفت که نت باکس از بهترین اندروید‌باکس‌ها برای پخش سرویس استریم فیلم و سریال خارجی است. سرویس فیلم لند یک سرویس اختصاصی و رایگان است که تنها در نت باکس به آن دسترسی دارید. در این سرویس امکان تماشای فیلم و سریال خارجی زبان اصلی به همراه زیرنویس روی تلویزیون به صورت رایگان کاملا فراهم است. اگر به فیلم لند علاقه مند شدید این مطلب را بخوانید: تماشای فیلم و سریال خارجی روی تلویزیون با اپلیکیشن فیلم لند

اپلیکیشن فیلم لند روی تلویزیون
اپلیکیشن فیلم لند روی تلویزیون

اما به طور کلی اگر هدف شما از تهیه اندروید باکس، تماشای فیلم و سریال ایرانی و خارجی روی تلویزیون است باید روی ویژگی‌های خاصی تمرکز کنید. از جمله اینکه نسخه اندروید دستگاه شما بالا باشد تا بتوانید با ارائه نسخه‌های جدید به راحتی آن را آپدیت کنید و قابلیت نصب اپ‌های استریم فیلم و سریال روی باکس برایتان امکان‌پذیر باشد.

نکته دوم پردازشگر دستگاه و میزان حافظه رم است. این دو مورد هر چه بالاتر باشند امکان هنگ کردن دستگاه و لگ داشتن آن‌ نیز پایین‌تر خواهد آمد. مجهز بودن به پردازشگر 4 هسته‌ای و حداقل حافظه دو گیگابایت را در هنگام انتخاب اندروید باکس مناسب برای فیلم دیدن مد نظر داشته باشید.

مورد مهم دیگر در مورد انتخاب بهترین اندروید باکس برای فیلم دیدن، قابلیت پخش کیفیت 4K است.

پشتیبانی از حافظه‌های جانبی از جمله هارد اکسترنال، فلش و … از طریق درگاه پورت USB نیز برای تماشای محتواهای خاص مورد نظر روی تلویزیون از طریق اندروید باکس اهمیت دارد.

بهترین اندروید باکس برای بازی و گیم

اندروید باکس برای بازی های سبک

اگر اندروید باکس را برای اجرا کردن برنامه ها و بازی های کم حجم و سبک اندرویدی نیاز دارید، اندروید باکسی با مشخصات تقریبی زیر گزینه مناسبی است:

 • قیمت: بین ۱.۵ تا ۳.۵ میلیون تومان
 • حافظه رم ۲ گیگابایتی
 • پردازنده ی ۱.۵ گیگاهرتزی
 • حافظه داخلی: ۸ تا ۱۶ گیگابایت
 • دارای اندروید تی وی نسخه ۱۰ یا ۱۲
 • رابط کاربری ساده که در آن پیدا کردن محتوای دلخواه ساده باشد.

بهترین اندروید باکس برای بازی و گیم های سبک و کم حجم که نت باکس آن را عرضه می کند نت باکس «شاین اس» است.

اندروید باکس نت باکس مدل شاین اس

اندروید باکس نت باکس مدل شاین اس

بررسی محصول

اندروید باکس برای بازی های سنگین تر

اگر اندروید باکس را برای اجرا کردن اپلیکیشن ها و بازی های سنگین تر نیاز دارید، احتمالا اندروید باکسی با شرایط زیر برای شما مناسب تر است:

 • قیمت: بین ۲.۵ تا ۴.۵ میلیون تومان
 • حافظه رم حداقل ۴ گیگابایتی
 • پردازنده ی ۱.۵ تا ۲.۵ گیگاهرتزی
 • حافظه داخلی: ۱۶ تا ۳۲ گیگابایت
 • دارای اندروید تی وی نسخه ۱۰ یا ۱۲

بهترین اندروید باکس برای بازی و گیم های سنگین تر که نت باکس آن را عرضه می کند نت باکس مدل موبو ادیشن است:

اندروید باکس نت باکس مدل موبو ادیشن

اندروید باکس نت باکس مدل موبو ادیشن

بررسی محصول

بهترین اندروید باکس برای یوتیوب

بهترین اندروید باکس برای تماشای یوتیوب اندروید باکسی است که بتوان اپلیکیشن یوتیوب را به راحتی روی آن نصب و اجرا کرد. البته با توجه به اینکه اندروید باکس ها را به تلویزیون وصل می کنیم و قرار است ویدیوها را روی تلویزیون ببینیم، باید مطمئن شوید که اندروید باکس مورد نظر دارای اندروید تی وی باشد و اپلیکیشن اندروید تی وی یوتیوب را می توان روی آن نصب کرد.

البته اگر علاوه بر نصب اپلیکیشن یوتیوب، قابلیت نصب اپلیکیشن های مرورگر (مانند گوگل کروم) و مراجعه به وبسایت یوتیوب هم وجود داشته باشد، خالی از لطف نیست.

مقاله مرتبط: راهنمای نصب اپلیکیشن یوتیوب روی تلویزیون و اندروید باکس

در تمامی مدل های اندروید باکس که نت باکس عرضه می کند، شرایط فوق وجود دارد و سعی شده است تا بهترین تجربه کاربری استفاده از یوتیوب روی تلویزیون و اندروید باکس را ارائه کنیم.

اندروید باکس نت باکس مدل شاین اس

اندروید باکس نت باکس مدل شاین اس

بررسی محصول
اندروید باکس نت باکس مدل موبو ادیشن

اندروید باکس نت باکس مدل موبو ادیشن

بررسی محصول

تذکر: برای استفاده از یوتیوب در ایران باید از نرم افزاری های تحریم شکن (!) استفاده کرد.

خرید بهترین اندروید باکس

طبق آنچه گفتیم و بررسی کردیم، بهترین اندروید باکس: اندروید باکس نت باکس مدل شاین اس است.

اگر قصد خرید این اندروید باکس را داشتید، می توانید به فروشگاه نت باکس مراجعه کنید.

همانطور که دیدید در این مطلب مدل های مختلفی از اندروید باکس را پیشنهاد کردیم که معتقدیم بهترین اندروید باکس ها هستند.

اما دلایلی که برای انتخاب بهترین اندروید باکس مطرح شد جزییات بیشتری دارند. می توانید در مقاله راهنمای خرید اندروید باکس به بررسی بیشتر آن ها بپردازید.

اندروید باکس نت باکس مدل موبو ادیشن

اندروید باکس نت باکس مدل موبو ادیشن

بررسی محصول
ثبت دیدگاه