۶۰۲۲ ۲۸۴۲ ۰۲۱|داخلی ۲

استعلام وضعیت نت باکس

شما می‌توانید جهت اطلاع از وضعیت گارانتی، سوابق و مالکیت دستگاهتان، شماره سریال آن را در این قسمت وارد کنید.

استعلام وضعیت

لطفا شماره سریال 10 کاراکتری درج‌شده در پشت دستگاه نت باکس را وارد کنید.

سوالات متداول

منظور از استعلام وضعیت نت باکس چیست؟

اگر نت باکس خریداری کرده‌اید، می‌توانید با وارد کردن شماره سریال آن در این صفحه و استعلام وضعیت، به اطلاعاتی همچون وضعیت گارانتی، وضعیت بدهی اعتباری و سابقه دستگاه دسترسی پیدا کنید و در صورت تمایل مالکیت دستگاه را از خود سلب کنید و یا بدهی خود را بپردازید.

شماره سریال نت باکس را از کجا پیدا کنم؟

شماره سریال دستگاه یک کد 10 کاراکتری شامل حروف و اعداد است که همان‌گونه که در تصویر زیر می‌بینید در پشت آن قرار دارد. محل شماره سریال در پشت دستگاه نت باکس

آیا شماره مالک همان شماره خریدار دستگاه است؟

خیر، شماره مالک با شماره خریدار تفاوت دارد. شماره مالک، آخرین شماره موبایلی است که روی دستگاه فعال بوده است.

سابقه دستگاه من چگونه محاسبه می‌شود؟

سابقه دستگاه از اولین باری که دستگاه با وارد کردن یک شماره موبایل راه‌اندازی شده باشد محاسبه می‌شود. یعنی اگر شما دستگاه را به تازگی خریده‌اید ولی در سابقه آن نوشته شده که «راه‌اندازی شده است» یعنی قبلا از آن استفاده شده است.

من یک نت باکس دست دوم خریده‌ام. چگونه از وضعیت آن مطلع شوم؟

برای اطلاع از وضعیت دستگاه کافی است در این صفحه با وارد کردن شماره سریال وضعیت آن را استعلام کنید. با انجام این کار از وضعیت گارانتی و میزان باقی‌مانده آن و همچنین از وجود بدهی اعتباری روی دستگاه مطلع خواهید شد.

منظور از سلب مالکیت دستگاه چیست؟

منظور از سلب مالکیت، حذف شدن شماره شما از دستگاه نت باکس به عنوان صاحب آن است. پس از سلب مالکیت، هر فرد دیگر می‌تواند با طی کردن مراحل راه‌اندازی دستگاه، شماره خود را در آن وارد کند و به عنوان مالک دستگاه شناخته شود.