۶۰۲۲ ۲۸۴۲ ۰۲۱|داخلی ۱
b2b@netbox.info

همکاری در فروش محصولات نت باکس

شما میتوانید از سه طریق مختلف با نت باکس همکاری کنید. برای این کار کافی است فرم را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن برای هماهنگی‌های بیشتر با شما تماس بگیرند.

فرم همکاری در فروش

روش‌های همکاری با ما

دریافت نمایندگی

میتوانید در هر جای ایران، یکی از نمایندگی‌های رسمی فروش نت باکس باشید.

خرید عمده از نت باکس

با خرید عمده می‌توانید محصولات ما را در تعداد بالا و قیمت پایین‌تر تهیه کنید و به بازار عرضه کنید.

بازاریابی و ویزیتوری

با بازاریابی حضوری و ویزیتوری می‌توانید از هر محصول نت باکس که می‌فروشید درصدی سود از ما دریافت کنید.

همکاری در فروش اندروید باکس های نت باکس

نت باکس یکی از شرکت‌های معتبر ارائه دهنده اندروید باکس های مختلف با لوازم جانبی کارآمد است. اندروید باکس‌ های نت باکس شامل مدل های مختلفی اند که قابلیت‌های متنوعی به صفحه نمایشگرها (عموما تلویزیون) اضافه می‌کنند. از قابلیت‌های اختصاصی اندروید باکس ‌های نت باکس می‌توان به سرویس‌های اختصاصی برای محتواهای مختلف از جمله سرویس موزیک لند، سرویس فیلم لند و همچنین اپلیکیشن کانال اشاره کرد.

نت باکس برای معرفی بهتر و ارائه مناسب‌تر محصولات و خدمات خود در سایر نقاط ایران و همچنین ایجاد تعاملات و مبادلات بهتر با خریداران، فرآیند همکاری در فروش را ارائه کرده است، اما همکاری در فروش دقیقا چیست؟ همکاری در فروش مدلی از تبلیغات است که به ناشران یا همکاران فروش در ازای فروش یا ایجاد سرنخ‌های فروش، هزینه‌ای از طرف شرکت یا فروشنده پرداخت می‌شود.

همکاری در فروش نت باکس از راه‌های مختلفی مانند دریافت نمایندگی، خرید عمده از نت باکس و بازاریابی و ویزیتوری امکان‌پذیر است که از مزایای همکاری در فروش اندروید باکس های نت باکس می‌توان به گارانتی سخت افزاری 12 ماهه کالاها، پشتیبانی نرم افزاری مادام العمر برای کاربران و همچنین ارسال سریع و رایگان آن اشاره کرد. اندروید باکس های ارائه شده توسط نت باکس از جمله بهترین اندروید باکس های بازار ایران به شمار می‌روند که استقبال گسترده مشتریان برای خرید آنها نشانی از رضایت آنان و در عین حال گویای کیفیت عالی و سلامت محصولات نت باکس است.

اگر تمایل دارید همکار ما باشید، می‌توانید فرم همکاری در فروش را پر نمایید و نوع همکاری خود را برای نت باکس مشخص کنید و از این راه کسب درآمد کنید.

دریافت نمایندگی

شرکت‌های مختلف برای گسترش کسب‌وکار خود، برندسازی، معرفی خدمات و محصولات خود به سایر نقاط ایران و حتی جهان، بازاریابی و جذب مشتری و همچنین افزایش فروش، اقدام به اعطای نمایندگی می‌نمایند. نت باکس نیز برای ارائه بهتر خدمات و محصولات خود، همکاری در فروش اندروید باکس را ارائه کرده است که یکی از روش‌های همکاری در فروش آن، دریافت نمایندگی است.

محصولات و خدمات برای شناخته شدن و اعتبار یافتن راهی طولانی در پیش دارند که دریافت نمایندگی می‌تواند در کاهش زمان این پروسه اثرگذار باشد. شما با دریافت نمایندگی نت باکس می‌توانید در هر جای ایران یکی از نمایندگی‌های رسمی این شرکت باشید و با معرفی خدمات و محصولات نت باکس، در همکاری در فروش اندروید باکس های نت باکس سهیم باشید و کسب درآمد نمایید.

نت باکس شرکتی معتبر و پربازده است که دریافت نمایندگی از آن برای فروش اندروید باکس این امکان را به شما می‌دهد که در شهر محل اقامتتان تنها عرضه‌کننده این محصولات باشید و این به شما بستگی دارد که چگونه این محصولات را به همشهریان خود معرفی کنید تا مخاطبان را جذب کرده و بهترین درآمد را داشته باشید.

نمایندگی اندروید باکس در شهرهای کوچک

در حال حاضر شرکت‌های محدودی در زمینه عرضه بهترین اندروید باکس ها فعالیت دارند و افراد بسیار زیادی نیز در نقاط مختلف ایران هستند که با اندروید باکس ها و قابلیت‌های متنوع آنها آشنا نیستند. از این رو نت باکس در نظر دارد با همکاری در فروش با عنوان دریافت نمایندگی، محصولات و خدمات خود را به شهرهای مختلف ایران معرفی کند. دریافت نمایندگی اندروید باکس نت باکس با توجه به اعتبار شرکت یک رابطه دو سویه و سودمند است.

اخذ نمایندگی با شناساندن بیشتر محصولات و خدمات شرکت سبب افزایش جذب مشتریان می‌شود و این امر رضایت مشتری در نتیجه کاهش زمان ارائه خدمات و محصولات را به دنبال دارد و در نتیجه فروش بیشتر می‌شود. شما با دریافت نمایندگی اندروید باکس می‌توانید در افزایش مشتریان، ارائه محصولات و خدمات بهتر و همچنین افزایش اعتبار شرکت سهیم باشید و منفعت و درآمد شخصی خود را نیز در این کار داشته باشید.

خرید عمده از نت باکس

یکی دیگر از راه‌های همکاری در فروش اندروید باکس های نت باکس خرید عمده از این شرکت است. خرید عمده اندروید باکس های نت باکس این امکان را برای شما فراهم می‌کند که با تخفیف بسیار خوب از قیمت خرده فروشی، تعداد بیشتری اندروید باکس خریداری نمایید.

دریافت سود بیشتر در ازای هزینه پرداختی کمتر یکی از مزایای این روش است. شما می‌توانید با خرید عمده اندروید باکس های نت باکس و لوازم جانبی عرضه شده توسط این شرکت کسب‌وکار مناسبی برای خود راه‌اندازی کنید.

فروش آنلاین اندروید باکس های نت باکس در رسانه های شما

با انجام مراحلی ساده می توانید لینک فروش نت باکس را دریافت کنید. لینک فروش نت باکس چگونه کار میکند؟
هر ثبت سفارش نت باکس که از طریق لینک فروش رخ داده باشد، برای صاحب لینک شامل کمیسیون می شود و به این ترتیب از فروش حتی یک نت باکس، سود کسب خواهید کرد. اگر رسانه یا کانالی برای فروش دارید با قرار دادن لینک فروش نت باکس در رسانه یا کانال های فروش خود کسب درآمد کنید.

بازار فروش اندروید باکس

امروزه به دنبال محبوبیت استریم‌های خارجی و داخلی، افراد تمایل دارند که در خانه یک اندروید باکس مناسب داشته باشند تا بتوانند از همه امکانات یک تلویزیون هوشمند بهره‌مند شوند. اندروید باکس های نت باکس این امکان را برای شما فراهم می‌کنند که اپلیکیشن‌های مختلف استریم محتوا را روی تلویزیون خود داشته باشید. با صرف هزینه مناسب می‌توانید از بهترین اندروید باکس های بازار ایران در نت باکس بهره‌مند شوید.

از مشخصاتی که سبب محبوبیت اندروید باکس های نت باکس شده است می‌توان به ابعاد مناسب آنها، قدرت سخت‌افزاری مناسب برای عملکرد سریع و روان و همچنین وزن کم اندروید باکس ها اشاره کرد. شما می‌توانید با همکاری در فروش اندروید باکس های نت باکس عرضه کننده بهترین اندروید باکس ها به مشتریان خود باشید.

ادامه مطلب