محمدرضا کبیری

زمان مطالعه: 2 دقیقه
زمان مطالعه: 2 دقیقه

موزیک لند، لذت موسیقی روی تلویزیون

دسترسی به اینترنت روی تلویزیون دریچه‌ای بسوی محتواهای جدید و جذاب باز می‌کند. فیلم و سریال های جدید، مسابقات زنده ورزشی و البته موسیقی! خیلی از ما عادت داریم حین کار کردن موسیقی گوش کنیم، یا از اون بعنوان تریگرِ انرژی مون حین ورزش استفاده کنیم. یا حتا بدون دلیل خاصی، دوست داریم همیشه تو خونه مون موسیقی پخش بشه. در این نوشتار به اپلیکیشن موزیک لند می پردازیم که به این سوال جواب میده: چطوری روی تلویزیون موسیقی پخش کنیم؟

موزیک لند، اپلیکیشن اختصاصی موسیقی روی نت باکس

موسیقی روی تلویزیون

امروزه تلویزیون دستگاهی هوشمند با دروازه‌ای بزرگ به سوی دریایی از محتواست. دسترسی به هزاران فیلم و سریال از طریق اپلیکیشن هایی مثل فیلیمو، نماوا، فیلم لند و … سرگرمی های اتاق نشیمن ما را متنوع‌تر کرده است. اما همین تلویزیون می تواند میزبان هزاران قطعه موسیقی دلخواه‌مان نیز باشد.

اپلیکیشن موزیک لند که در فاز بتا روی دستگاه های نت باکس عرضه شده است، دسترسی شما به موسیقی ایرانی و خارجی روی تلویزیون را ممکن می‌سازد. این اپلیکیشن در حال حاضر تنها اپلیکیشن ایرانی مختص موسیقی برای اندروید تی‌وی بوده و بصورت رایگان در دسترس کاربران نت‌باکس قرار گرفته است.

دسترسی به ده ها هزار قطعه موسیقی روی موزیک لند

قابلیت های موزیک لند در نسخه‌ی اول

روی اپ موسیقی اختصاصی نت باکس هم موسیقی ایران و هم موسیقی خارجی را می توانید استریم کنید. ژانرهای موسیقی، پلی لیست های و خواننده ها نیز بسادگی در دسترس شما هستند.

ده ها پلی لیست موسیقی روی نت باکس

آلبوم های موسیقی جدید بسرعت روی موزیک لند منتشر و آلبوم های قدیمی تر هم با یک جستجوی ساده پیدا می شوند. کافیست نام خواننده، نام آهنگ و یا آلبوم را در قسمت جستجوی برنامه وارد کنید تا نتایج جستجو برایتان نمایش داده شود.

کاربران می توانند با لایک کردن یک موسیقی، آن را به لیست موسیقی های محبوب خود بیفزایند و با دنبال کردن یک خواننده، محتوای آن خواننده را در اول لیست خوانندگان محبوب ببینند.

امکان لایک کردن یک آهنگ و فالو کردن یک ارتیست در موزیک لند

بروزرسانی موزیک لند

اپلیکیشن اختصاصی موزیک لند در حال حاضر در فاز بتا عرضه شده است و با جمع آوری فیدبک کاربران نسخه اصلی آن نیز بزودی عرضه خواهد شد. از ویژگی های جذابی که در آپدیت بعدی به موزیک لند اضافه خواهد شد می توان به استریم موزیک ویدئو، دانلود موسیقی و ساخت پلی لیست های شخصی اشاره کرد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.