قیمت اندروید باکس چقدر است؟

سرتان را درد نیاورم! بهترین مسیر برای فهمیدن اندروید باکس های مختلف در بازار ایران، دیدن سایت های معتبر ایرانی است. چه سایت هایی؟ تمام سایت های فروشنده اندروید باکس را در ادامه لیست می کنیم که با ورود به هر کدام می توانید قیمت لحظه ای اندروید باکس های آن فروشگاه را ببینید. البته در هر فروشگاه، تنها اندروید باکس های پر فروش با امتیاز 4 به بالا را بررسی کنید. خرید اندروید باکس های با امتیاز کمتر از 4 را پیشنهاد نمی کنیم! 

قیمت اندروید باکس در فروشگاه های آنلاین

قیمت اندروید باکس در فروشگاه نت باکس (تنها اندروید باکس های برند نت باکس)

فروشگاه نت باکس با عرضه اندروید باکس های برند نت باکس و همچنین لوازم جانبی این اندروید باکس ها، یکی از معتبرترین و تخصصی ترین فروشگاه های حال حاضر در زمینه فروش اندروید باکس است. نت باکس با طراحی نرم افزاری ویژه و همچنین سرویس های اختصاصی خود، توانسته است تفاوتی مثبت و ویژه با سایر اندروید باکس ها ایجاد کند.  

جستجوی قیمت اندروید باکس در نت باکس
جستجوی قیمت اندروید باکس در نت باکس

قیمت اندروید باکس در دیجی کالا (پرفروش ترین اندروید باکس های دیجی کالا)

تقریبا هر کسی که در حال خواندن این مطلب است، دیجی کالا را می شناسد! بزرگترین فروشگاه اینترنتی در ایران که هر محصولی را می توانید در آن پیدا کنید. البته همین گستردگی ممکن است مشکلاتی را برای تجربه کاربری ما در پی داشته باشد. اما در مجموع می توان از بین اندروید باکس های مختلف، خریدی امن و راحت را تجربه کرد. حتی اگر خرید هم انجام ندهید، می توانید به عنوان سایت استعلام قیمت از آن استفاده کنید تا قیمت اندروید باکس مدنظر خود را پیدا کنید.

جستجوی قیمت اندروید باکس در دیجی کالا
جستجوی قیمت اندروید باکس در دیجی کالا

قیمت اندروید باکس در تکنولایف (پرفروش ترین اندروید باکس های تکنولایف)

تفاوت اصلی تکنولایف و دیجی کالا در این است که تکنولایف تنها محصولات تکنولوژی را به فروش می رساند. در این زمینه بسیار وبسایت خوب و قابل اعتمادی ست و می توانید برای پیدا کردن قیمت اندروید باکس به آن مراجعه کنید.

جستجوی قیمت اندروید باکس در تکنولایف
جستجوی قیمت اندروید باکس در تکنولایف

قیمت اندروید باکس در اسنپ شاپ (پرفروش ترین اندروید باکس های اسنپ شاپ)

همه ما حداقل تجربه استفاده از یکی از خدمات اسنپ را داریم. اسنپ شاپ هم به عنوان فروشگاه این برند در سال جاری کاربران زیادی جذب کرده و اندروید باکس های مختلفی را هم به فروش می رساند که پیشنهاد می کنیم حتما برای دیدن قیمت اندروید باکس های این فروشگاه به آن مراجعه کنید.

جستجوی قیمت اندروید باکس در اسنپ شاپ
جستجوی قیمت اندروید باکس در اسنپ شاپ

قیمت اندروید باکس در باسلام (اندروید باکس های با امتیاز 4 به بالا)

بدیهی است که غیر از موارد فوق، فروشگاه های دیگری هم فروشنده اندروید باکس هستند اما مواردی که نام بردیم برتری هایی همچون: اعتبار بیشتر، تجربه خرید بالای کاربران، دارا بودن فروشنده های مختلف، پر بازدید بودن سایت و تخصصی بودن محصولات را دارند.

قیمت اندروید باکس در موتور های جستجوی قیمت

ممکن است محصول مورد نظر ما در فروشگاهی باشد که پیدا کردن آن کمی سخت باشد. در اینجا می توانید به موتور های جستجوی قیمت مراجعه کنید که فروشنده های مختلف را برای اندروید باکس های مختلف معرفی می کنند و قیمت آن فروشگاه ها را نمایش می دهند. از جمله این وبسایت ها می توان به موارد زیر مراجعه کرد:

قیمت اندروید باکس در ترب

ترب اصلی ترین موتور جستجوی قیمت در ایران است. با جستجوی نام محصول خود در سایت ترب، لیستی از فروشگاه های فروشنده ی آن محصول را خواهید دید. قیمت و مشخصات کامل محصول را هم می توانید ببینید.

قیمت اندروید باکس در ایمالز

ایمالز هم مانند ترب عمل می کند و با جستجوی نام محصول خود در این سایت، لیستی از فروشگاه های فروشنده ی آن محصول را خواهید دید. قیمت و مشخصات کامل محصول را هم می توانید ببینید.

قیمت اندروید باکس در زومیت

زومیت یک رسانه تکنولوژی است که به تازگی یک بخش «قیمت محصولات» را به وبسایت خود اضافه کرده است. اگر در وبسایت زومیت محصولی را جستجو کنید. هم می توانید فروشگاه های فروشنده ی آن محصول را با قیمت و مشخصات ببینید و هم مطالبی و بررسی های محصولات تکنولوژی قابل خواندن هستند. پس حتما پیشنهاد میکنم در زومیت اندروید باکس را جستجو کنید. من از پیش لینک این جستجو را ایجاد کرده ام: لینک جستجوی اندروید باکس در زومیت

جستجوی قیمت اندروید باکس در زومیت
جستجوی قیمت اندروید باکس در زومیت

قیمت اندروید باکس در آی تی بازار

آی تی بازار را می شناسید؟! کمی از یک موتور جستجوی قیمت کامل تر است. محصولات تخصصی در زمینه آی تی در این وبسایت نمایش داده می شوند که همگی دارای قیمت و مشخصات و نام فروشنده های مختلف هستند. با جستجوی اندروید باکس در آی تی بازار، قیمت اندروید باکس و فروشنده های آن را پیدا می کنید. لینک جستجوی اندروید باکس در آی تی بازار

جستجوی قیمت اندروید باکس در آی تی بازار
جستجوی قیمت اندروید باکس در آی تی بازار

قیمت اندروید باکس در فروشگاه های حضوری

آیا قیمت در فروشگاه های آنلاین همیشه از فروشگاه های حضوری پایین تر است؟ لزوما نه!

برای قیمت گرفتن از فروشگاه های حضوری یا باید به صورت حضوری به همه فروشگاه ها مراجعه کنید یا از طریقی با آن ها تماس بگیرید. 

در فروشگاه نت باکس صفحه خرید حضوری وجود دارد که می توانید لیستی از تمام فروشنده های اندروید باکس را با آدرس متنی، لوکیشن فروشگاه و همچنین شماره تماس فروشگاه را ببینید. لینک صفحه خرید حضوری.

در ادامه به بررسی بیشتر اندروید باکس و عوامل تاثیر گذار روی قیمت اندروید باکس ها می پردازیم تا دلیل اختلاف قیمت اندروید باکس ها را بهتر متوجه شویم.

قیمت اندروید باکس در بازار های خارجی

شاید خالی از لطف نباشد که اگر اندروید باکس مورد نظر ما در بازار های خارجی هم به فروش می رسد، قیمت آن را بررسی کنیم.

اصلی ترین وبسایت برای بررسی قیمت اندروید باکس در خارج از ایران، سایت آمازون است. 

اندروید باکس چیست؟ راهنمای خرید اندروید باکس و بهترین اندروید باکس های پیشنهادی

در این مطلب فرض بر این است که شما با اندروید باکس آشنایی دارید. اگر هنوز در رابطه با اینکه اندروید باکس چیست نیاز به اطلاعاتی دارید، پیشنهاد می کنیم مقاله اندروید باکس چیست را مطالعه کنید. اما به طور خلاصه می توان گفت که:

اندروید باکس یک دستگاه الکترونیکی – عموما به شکل یک مکعب مستطیل – با سیستم عامل اندروید است که می توان آن را به یک نمایشگر مانند تلویزیون وصل کرد و به کمک برنامه ها و اپلیکیشن هایی که روی سیستم عامل اندروید نصب می شوند، قابلیت های دیگری به تلویزیون اضافه می کند. 

همچنین اگر برای خرید اندروید باکس تقریبا به اطمینان رسیده اید و قصد خرید اندروید باکس دارید حتما نگاهی به عنوان های موجود در مقاله راهنمای خرید اندروید باکس از مجله نت باکس را بیندازید. در ادامه عوامل مهم در قیمت اندروید باکس را بیان می کنیم.

عوامل موثر بر قیمت اندروید باکس کدامند؟

  • هزینه طراحی و ساخت
    • هزینه طراحی و ساخت، اصلی ترین عامل در قیمت اندروید باکس است. این هزینه هم در بخش سخت افزاری و هم در بخش نرم افزاری خود را نشان می دهد. در بخش سخت افزاری به نسبت اینکه چه ترکیبی از قطعات روی برد قرار بگیرد و از چه انواعی استفاده شود، قیمت اندروید باکس شدیدا متغیر خواهد بود. هزینه نرم افزاری شامل تمام هزینه های طراحی و ساخت سیستم عامل، رابط کاربری و اپلیکیشن های یک اندروید باکس است.
  • هزینه حمل و نقل
    • اغلب اندروید باکس های موجود در بازار ایران وارداتی هستند و بیشتر آنها از مبدا کشور چین طراحی و ساخته می شوند. مراحل زیادی طی می شود تا یک اندروید باکس به فروشگاهی برای فروش برسد. این مراحل عموما هزینه های ثابت و البته بالایی دارند اما به دلیل نوسانات ارز ممکن است تغییرات روی هزینه داشته باشیم و به یک باره شاهد افزایش قیمت اندروید باکس ها باشیم. بنابراین یکی از مواردی که قیمت اندروید باکس را تعیین می کند، هزینه حمل و نقل است.
  • هزینه پشتیبانی و خدمت پس از فروش
    • پس از خرید اندروید باکس اگر پشتیبانی و خدماتی به خریداران داده شود، بدیهی ست که شامل هزینه خواهد بود و روی قیمت اندروید باکس تاثیر گذار است.
ثبت دیدگاه