نت باکس

مراحل ثبت نام در افیلی برای همکاری در فروش اندروید باکس های نت باکس

رشد دنیای دیجیتال تمام قواعد بازار را دگرگون کرده است. در حالی که تا چند سال پیش برای شراکت در سود فروش یک محصول، باید یک مغازه فیزیکی داشتید و پس از خرید یک محصول از تولیدکننده و تحمل زحمت‌های جابجایی و اداره کردن یک مغازه از فروش آن‌ها سود می‌کردید، امروزه نیازی به این همه کار نیست.

در دنیای اینترنت، شما کافی است یک درگاه دیجیتال مثل صفحه اینستاگرامی، کانال تلگرامی و یا یک وبسایت معمولی داشته باشید تا بتوانید در سود فروش محصولات مختلف شریک شوید. 

در این فضا حتی نیازی به داشتن یک صفحه مجازی بزرگ هم نیست. اگر شما از محصولی مثل اندروید باکس نت باکس استفاده می‌کنید و از کیفیت آن راضی هستید، می‌توانید با معرفی آن به دوستان و آشنایان، به راحتی در سود فروش اندروید باکس های نت باکس همکاری کنید.

با مراجعه به صفحه همکاری در فروش اندروید باکس های نت باکس، می‌توانید در سود نت باکس شریک شوید.

در این مقاله می‌خواهیم مراحل ثبت نام در سایت همکاری در فروش افیلی را به شما آموزش دهیم. بعد از انجام دادن مراحل این آموزش، شما می‌توانید لینک شخصی نت باکس خود را در هر جا و از هر طریقی که دوست دارید منتشر کنید و اگر شخصی نت باکس را تا 30 روز بعد از استفاده از لینک شما خرید، در سود آن با نت باکس شریک شوید.

راهنمای قدم به قدم ثبت نام در افیلی

1- ثبت نام اولیه

افیلی، یکی از سایت‌های افیلیت مارکتینگ است که با ثبت نام در آن می‌توانید به یکی از همکاران فروش نت باکس تبدیل شوید.

اولین قدمی که برای این کار باید بردارید، ثبت نام در افیلی است. برای این کار، ابتدا وارد این لینک شوید و روی گزینه «همین حالا عضو شوید» کلیک کنید.

ورود به سایت افیلی برای شروع ثبت نام در افیلی

سپس در این صفحه، باید اطلاعات اولیه خود را وارد کنید و جاهای خالی را پر کنید و روی دکمه ایجاد حساب کلیک کنید.

ورود اطلاعات اولیه و ایجاد حساب

پس از انجام مراحل حساب کاربری شما در افیلی ساخته خواهد شد. حال لازم است ابتدا در پنل خود، با انتخاب قسمت تغییر شماره موبایل، ارسال کد تایید را بزنید و سپس کدی که برای شماره موبایل شما ارسال می‌شود را وارد کنید تا وضعیت شماره شما به «تایید شده» تغییر کند.

تغییر شماره موبایل

سپس می‌توانید از قسمت تغییر آدرس ایمیل، همین کار را برای آدرس ایمیلتان هم تکرار کنید تا تایید شود.

تغییر و ایجاد ایمیل

2- ساخت سرویس

بعد از ساخت حساب، لازم است در داخل پنل یک سرویس بسازید. اینجا جایی است که به افیلی اعلام می‌کنید که آیا شما یک فروشنده هستید یا می‌خواهید یک ناشر باشید که برای شما انتخاب، ناشر خواهد بود.

برای این کار با انتخاب گزینه سرویس‌های من، در صفحه زیر روی دکمه‌‌ی سرویس جدید کلیک کنید.

ایجاد سرویس جدید

حال در این بخش اسمی که برای سرویس جدید خود در نظر دارید وارد کنید.

انتخاب اسم سرویس

در این مرحله باید نوع سرویس مد نظرتان را انتخاب کنید. از آن‌جایی که هدف شما کسب درآمد از طریق افیلی است، باید سرویس ناشر را انتخاب کنید.

انتخاب نوع سرویس

دقت داشته باشید که شما می‌توانید در افیلی، به صورت همزمان بیش از یک سرویس هم بسازید.

3- وارد کردن اطلاعات سرویس

پس از ساخت سرویس باید اطلاعات حقیقی یا حقوقی و بانکی خود را در افیلی وارد کنید.

ابتدا با زدن دکمه‌ی ورود به سرویس، به صفحه ثبت اطلاعات شخصی وارد خواهید شد. در این مرحله می‌توانید هم به صورت شخص حقیقی و هم حقوقی پیش بروید.

ورود به سرویس

منظور از یک شخص حقوقی یک شرکت یا کسب و کار ثبت‌شده است و شخص حقیقی همان فرد عادی است. از آنجایی که بیشتر شما به صورت حقیقی همکاری خواهید کرد، ادامه آموزش را به این صورت پیش خواهیم برد.

پس از وارد کردن اطلاعات و عکس مدارکتان، روی مرحله بعد کلیک کنید.

ورود اطلاعات شخصی

در این مرحله باید اطلاعات حساب بانکی خود را وارد کنید. از این حساب برای واریز سود شما از هر فروش افیلی استفاده خواهد شد.

ورود اطلاعات بانکی

حال در این مرحله در صورتی که صاحب یک رسانه هستید باید آن را وارد کنید. منظور از رسانه شامل یک وبسایت، صفحه‌ی اینستاگرام و کانال تلگرام یا واتساپ است. در ابتدای این صفحه شرایطی که رسانه شما باید دارا باشد تا مورد قبول باشد عنوان شده است.

اگر در حال حاضر رسانه‌ای ندارید و قصد دارید لینک افیلی را خودتان پخش کنید، نیازی به ثبت رسانه نیستید و می‌توانید گزینه ردشدن را انتخاب کنید.

ثبت رسانه در سرویس

در مرحله بعد، می‌توانید حوزه‌هایی که به کار در آن‌ها علاقه دارید یا به فعالیت فعلی شما مرتبط هستند را انتخاب کنید تا پیشنهادات بهتری را از سمت افیلی دریافت کنید. برای همکاری در فروش نت باکس می‌توانید دسته‌هایی مثل کالای دیجیتال و کامپیوتر و لوازم جانبی را انتخاب کنید.

انتخاب دسته‌بندی‌ها

در ادامه اطلاعات شما ذخیره شده و به تیم افیلی ارسال خواهد شد. تیم افیلی هم تا دو روز اطلاعات شما را بررسی خواهد کرد و در صورتی که مشکلی وجود نداشته باشد، حساب کاربری شما را تایید خواهد کرد.

4- ثبت رسانه

پس از آنکه حساب شما از سمت افیلی تایید شد، می‌توانید وارد سرویسی که ساختید بشوید. اگر هنگام ساخت سرویس رسانه خود را ثبت نکرده‌اید، الآن دوباره می‌توانید این کار را انجام دهید. البته که اگر رسانه ندارید این مرحله اختیاری است و می‌توانید از آن رد شوید.

پس از ورود به سرویس، از منوی سمت راست، رسانه‌ها را انتخاب کنید و روی ایجاد کنید. در این صفحه می‌توانید مشخصات رسانه خود را وارد کنید و سپس گزینه ارسال را بزنید.

ثبت رسانه جدید

5- درخواست عضویت در فروشگاه نت باکس

در این مرحله می‌توانید فروشگاهی که قصد همکاری با آن را دارید پیدا کنید و درخواست همکاری با آن را بدهید.

برای این کار از منوی سمت راست گزینه فروشگاه‌ها را انتخاب کنید. با این کار سه گزینه جدید را خواهید دید. ابتدا همه را انتخاب کنید.

لیست همه‌ی فروشگاه‌ها

در این صفحه و در سمت چپ آن، در قسمت نام فروشگاه، عبارت «نت باکس» را وارد کنید و جستجو کنید. پس از یافتن فروشگاه نت باکس همچون تصویر زیر، گزینه توضیحات بیشتر را کلیک کنید.

جستجوی نت باکس در لیست فروشگاه‌ها

در این صفحه روی گزینه همکاری با فروشگاه بزنید. پس از انجام این کار، ما مشخصات شما را بررسی خواهیم کرد و در سریع‌ترین زمان ممکن درخواست شما را بررسی و تایید خواهیم کرد.

درخواست همکاری با فروشگاه نت باکس

پس از تایید درخواست شما، با مراجعه به صفحه در حال همکاری، می‌توانید نت باکس را در لیست فروشگاه‌ها ببینید.

اضافه شدن نت باکس به لیست فروشگا‌ه‌های در حال همکاری

6- ساخت لینک افیلیت نت باکس

پس از عضویت در فروشگاه نت باکس، لازم است که یک لینک اختصاصی افیلیت برای همکاری درصدی در فروش اندروید باکس های نت باکس بسازید.

برای این کار ابتدا از منوی سمت راست، روی گزینه لینک‌ها کلیک کنید.

لینک‌های شما

در این صفحه، روی ایجاد کلیک کنید. حال باید یک اسم دلخواه برای لینک و یک مقصد انتخاب کنید.

با توجه به این که مقصد لینک شما سایت نت باکس است، به انتخاب خود می‌توانید به صفحه اصلی نت باکس یا فروشگاه نت باکس لینک بدهید.

ایجاد لینک مخصوص شما برای نت باکس

پس از ساخت لینک، می‌توانید لینک را کپی کنید و در رسانه خود یا هر جایی که دوست دارید منتشر کنید.

7- دریافت بنر

اگر رسانه‌ای که دارید یک وبسایت است، می‌توانید در جایگاه‌های بنری آن از بنرهای آماده فروشگاه نت باکس همراه با لینک اختصاصی خودتان استفاده کنید.

برای این کار در منوی سمت راست گزینه‌ی بنرها را انتخاب کنید و با زدن گزینه فیلتر، فروشگاه نت باکس را جستجو کنید. با این کار مثل تصویر زیر، بنرهای آماده‌ای که نت باکس برای شما تدارک دیده است را مشاهده خواهید کرد.

لیست بنرهای فروشگاه نت باکس

با انتخاب بنر دلخواهتان می‌توانید هم کد HTML آماده برای گذاشتن در کد‌های وبسایتتان و هم خود تصویر را دریافت کنید.

دریافت بنر یا کد HTML‌ آماده آن

8- کسب سود از همکاری در فروش آنلاین اندروید باکس های نت باکس

پس از آنکه این مراحل ثبت نام در افیلی را طی کردید و لینک اختصاصی خود را دریافت کردید، می‌توانید لینک را به دلخواه خود هر جایی که دوست دارید عرضه کنید.

اگر هر فردی از لینک شما استفاده کند و تا 30 روز پس از آن هم اندروید باکس نت باکس بخرد، 4 درصد از ارزش خرید او به شما تعلق خواهد گرفت. 

برای مثال اگر کسی از لینک شما استفاده کنید و یک اندروید باکس نت باکس موبو ادیشن بخرد، شما 159600 تومان فقط از این خرید کسب خواهید کرد.

این سودها ماهانه در حساب شما در افیلی جمع خواهند شد و هر ماه یکجا به حساب بانکی شما پرداخت خواهند شد.

جمع‌بندی

در این مقاله، قدم به قدم مراحل ثبت نام در پلتفرم افیلی را برای همکاری در فروش آنلاین اندروید باکس های نت باکس را به شما آموزش دادیم. با انجام این مراحل می‌توانید به یکی از همکاران نت باکس تبدیل شوید و در سود فروش نت باکس شریک شوید.

ثبت دیدگاه