خرید اندروید باکس نت باکس به صورت آنلاین و حضوری

برای خرید اندروید باکس نت باکس به صورت آنلاین، می‌توان از طریق همین سایت و همچنین فروشگاه های نت باکس در سایت دیجیکالا («ولگا مارکت» و «توسعه ارتباطات دیجیتال سپهر») اقدام کرد.

 

خرید اندروید باکس نت باکس به صورت حضوری چگونه است؟

در حال حاضر اندروید باکس های نت باکس را می توانید از فروشگاه مرکزی همراه اول خریداری کنید. در آینده ی نزدیک، نت باکس در شعب متعدد همراه اول حضور خواهد داشت و می توانید با مراجعه به همین صفحه لیست تمامی فروشگاه های عرضه کننده ی نت باکس را مشاهده کنید.

فروشگاه مرکزی همراه اول

به آدرس: خیابان ونک، بالاتر از برج همراه اول، نبش اتوبان کردستان (لینک فروشگاه روی نقشه)
تلفن تماس: 02188208527

خرید اندروید باکس نت باکس از فروشگاه مرکزی همراه اول

ما در مجموعه ی نت باکس با هدف ساختن بهترین تجربه ی کاربری برای کاربران خود، فرآیند ارسال محصولات نت باکس به تمام نقاط ایران را در سریع‌ترین زمان و به صورت رایگان  انجام خواهیم داد. 
پیگیری ثبت سفارشات آنلاین در سایت نت باکس به گونه ای است که در شهر تهران و کرج، محصول را در کمتر از 24 ساعت به کاربر تحویل خواهیم داد. همچنین  تمام خریداران نت باکس که خرید خود را از سایت نت باکس انجام داده اند، فرصت مرجوعی بدون قید و شرط یک هفته ای دارند! اما با توجه به نیاز کاربران به بررسی حضوری نت باکس و اطمینان از خرید خود، لازم دیدیم به سرعت فرآیند حضور در فروشگاه های حضوری را آغاز کنیم.